Сік землі: Тоня Матвієнко готувала подарунок, а тепер ця пісня-присвята мамі

10 жовтня свій 76 день народження мала б зустріти Герой України та Народна Артистка — Ніна Митрофанівна Матвієнко. На превеликий жаль, серце співачки зупинилося в неділю, 8 жовтня. Пісню «Сік землі» Тоня готувала у якості творчого подарунку на день народження мами. Тепер ця пісня стала присвятою. Новою роботою Тоня закликає шанувати своє українське коріння та бути вдячними батькам. «Сік землі» — пісня з репертуару Ніни Матвієнко.


За словами Тоні, ідея зробити мамі на день народження творчий подарунок виникла ще під час вимушеного перебування Тоні у Великобританії. Сумуючи за мамою, родиною, батьками та всім українським, артистка згадала про пісню «Сік землі», яку полюбляла слухати ще в дитинстві.

«В цю пісню я вклала багато душі, тепла, любові. Це мав бути гарний сюрприз. На жаль, обставини бувають сильнішими за наші плани. Випускаючи пісню-присвяту «Сік землі» для мами сьогодні, я хочу закликати вас відкласти всі справи та зателефонувати батькам і сказати їм «дякую!». Дякую за безсонні ночі, дякую за виховання та турботу, за мотивацію та підтримку у всьому… Я обов’язково продовжу мамину традицію популяризувати українські пісні у світі. Робити добро! Шануйте один одного та своє коріння. Дякую, мамо!», — наголошує артистка Тоня Матвієнко.

У лірик відео «Сік землі«Тоня використала матеріали із сімейного фотоальбому та архівні фото українців із київського музею Івана Гончара. Ним керує батько Тоні Матвієнко — Петро Гончар.