Сильні, вразливі, прекрасні, різні: Diana Gloster презентує натхненну пісню «Тіло»

Українська співачка та сонграйтерка Diana Gloster після успіху попереднього релізу «Я у себе», який став гімном підтримки кожної жінки на шляху до щасливого життя, презентує нову пісню «Тіло», в якій співачка підтримує жінок у самосприйнятті, особливо в моменти, коли вони сумніваються у собі або відчувають вплив стереотипів, нав‘язаних суспільством. 

Пісня «Тіло» — про стосунки зі своїм фізичним тілом, яке дається на все життя: з ним відбуваються трансформації протягом років, воно витримує велику кількість стресу через обставини та події, що відбуваються з людиною. В умовах сучасного світу особливо важливими є збереження нашої самосвідомості та ставлення до власного фізичного самопочуття. Тому основним з меседжів пісні є те, що кожна жінка красива й цінна, незалежно від зовнішніх параметрів та стандартів краси. 

«У жінок завжди дуже багато претензій до свого тіла, тому цією піснею я хотіла б нагадати, що треба любити його більше, бути уважнішим до нього, приймати його і робити все для того, аби воно було здоровим, і щоб воно було якраз тим храмом, тією домівкою душі, за допомогою якої можна реалізовувати свої мрії, досягати цілей і бути щасливою людиною. Справа не в тому, які у тебе параметри чи вага, як ти одягаєшся чи виглядаєш, справа лише в тому, яку енергію і посил ти несеш іншим людям, як ти себе відчуваєш і як бачиш цей світ. Це найважливіше», – коментує Diana Gloster.

Композиція «Тіло» – це музичне послання, яке має надихнути жінок усього світу на повагу до себе, свого тіла та одна до одної. Насолодитись піснею можна на всіх музичних платформах вже зараз.