Слава Камінська українізувала найпопулярнішу пісню сольної кар’єри

Народний хіт співачки «Slava Bogu» отримав друге життя.

Після розпаду легендарного колективу «НеАнгели», Слава Камінська презентувала пісню та кліп «Slava Bogu». Цей трек продемонстрував радикальні зміни в образі артистки: вона нарешті вирвалась із тісних продюсерських та форматних рамок, презентувала свою справжню суть — веселу та іронічну. Слухачі високо оцінили почуття гумору співачки та її новий яскравий стиль. Слова з пісні «Slava Bogu» пішли на меми, а один тільки кліп на YouTube досяг відмітки в 11 мільйонів переглядів.


Сьогодні Слава Камінська презентує «Slava Bogu» українською мовою — довгоочікувану офіційну версію, яку фанати співачки чули на її недавніх виступах. Вона була записана ще взимку, але, як розповідає артистка, довгий час у неї були сумніви, чи варто взагалі випускати таку веселу пісню під час війни. Врешті-решт, сумніви розвіялись: перемогло бажання підтримати народний дух, подарувати трохи розради у такий важкий період.

Українізована «Slava Bogu» — це той самий маніфест самоіронічної незалежної дівчини, яка точно знає, що хоче від цього життя. З адаптацією треку Славі допомагав Олексій Донцов, засновник музичного порталу MUZVAR.

Разом із оновленим треком вийшло і муд-відео «Slava Bogu». В ньому можна побачити архівні кадри знімального процесу оригінального кліпу та кадри зі Славою Камінською в нових реаліях.

Слава Камінська: «Станом на сьогодні — моя найулюбленіша пісня! Там є все, що я роками стримувала в собі. Переживала, що не зрозуміють, не так сприймуть. Але моя аудиторія — найкраща в світі, вони зі мною на одній хвилі, все розуміють і відчувають. Цей трек — він як «Секс і місто» по-українськи, буде зрозумілий кожній дівчинці незалежно від віку. І, до речі, не тільки дівчинці: там і чоловікам є що послухати, подивитись і над чим замислитись.

Після нещодавних скандалів в музичній індустрії мене часто питають, що робити з тими, хто співає російською, про моє ставлення до російської мови в піснях і так далі. Вважайте цей трек моїм розгорнутим коментарем: якщо слухати уважно, там є все, що я хотіла би висловити на цю тему. А всім хейтерам, хто любить харчуватись негативом з соцмереж, пропоную змінити дієту. Харчуйтесь здоровою їжею, обмінюйтесь позитивною енергією, підтримуйте один одного та улюблених артистів — зараз всім однаково складно. У нас попереду ще багато роботи та випробувань, і зради точно не на часі»
.