Співачка Kristonko розповіла власну історію у своїй новій пісні «Небо плаче»

Українська співачка і блогерка Kristonko вразила фанатів своєю осінньою ліричною піснею «Небо плаче». Цей трек не лише грає на всіх струнах душі, а і переносить слухачів у світ ностальгії за моментами, яких не повернути.

 
«Небо плаче» - це лірична композиція, яку Kristonko виношувала в собі довгий час. Пісня ділиться переживанням артистки за втраченим моментом кохання, який хотілось би повернути.
 
Особливість треку полягає у тому, що кожен слухач може інтерпретувати його зміст по-своєму. Якщо у співачки це спогади про втрачене кохання, то в інших – втрачений момент, цінність якого стала зрозумілою лише зараз.
 
- «Ця пісня про те, що треба цінувати кожну секунду, адже час надто швидкоплинний. Його не повернути», - ділиться співачка.
 
Пісня немов закликає кожного пригадати ті миті, у які хочеться повернутися. Але водночас і мотивує цінувати кожну мить теперішнього життя.
- «Цінуйте все, що з вами відбувається, відкривайте для себе кохання та насолоджуйтеся кожною секундою свого життя», - каже співачка.

Зйомки відео проходила на одній із мальовничих гір України, в день коли і країні була найвітряніша погода. Також в кліпів прийняв участь кінь, який вже неодноразову приймав участь у зйомках. 
 
Нагадаємо, що зовсім нещодавно Kristonko разом із DIMA PROKOPOV випустили дуетну пісню «Вірю не вірю», яка не лише полюбилася глядачам, а і «завірусилась» у соцмережах.