Співачка YAROMIYA запустила саундтрек вдячності всім мамам

Співачка YAROMIYA, яка активно розвивається на українській сцені продовжує свій шлях та презентує новий хіт. “Мамо моя” - це пісня, яка дуже довго чекала свого часу, спеціально до Дня Матері співачка презентувала трек разом з трендом привітання матусь. 

“Я не тільки донька, але і теж мама, тому ця пісня для мене є дуже особливою. Всі ми - чиїсь діти і дуже важливо пам’ятати про любов та турботу, яку потрібно дарувати своїм найріднішим - матусям” - поділилась YAROMIYA.

Допрем’єрно YAROMIYA вже не однаразово виконувала цю пісню на концертах, але саме напередодні Дня Матері співачка захотіла нагадати всім своїм слухачам про те, як важливо вітати та дякувати своїй мамі не лише у свято, але і кожного дня.

“Увага, емоції, любов - все це важливо дарувати своїй мамі не тільки на свято. Моя місія - нагадати всім про важливість слів вдячності. Нехай ця пісня стане саундтреком любові до всіх матусь” - розповіла YAROMIYA.

У мережі вже шириться тренд з привітаннями мам саме під новий хіт співачки. Хтось дарує матусі квіти, хтось зустрічається з найріднішою людиною вперше за цей рік, хтось дарує мамі святковий макіяж, а хтось просто нагадує своїм підписникам про важливість цього свята.

Я дуже тішусь, що зараз саме “Мамо моя” супроводжує ваші такі щасливі миті зустрічі з рідними та спонукає купити той самий букет “синіх волошок та жовтих тюльпанів”, аби нагадати вашим мамам про безмежну любов до них” - поділилась YAROMIYA.

Разом з піснею співачка презентує і екранізацію, яку талановито створив відомий режисер Володимир Шурубура. Життєвий кліп, у якому кожен знайте себе, незважаючи на свій вік. Всі з нас зможуть згадати ці миті з мамою.
Слухайте новинку “Мамо моя” на всіх музичних платформах і на всеукраїнських радіостанціях, а також дивіться кліп на офіційному YouTube-каналі YAROMIYA!