TAB – сольний проєкт колишнього учасника гурту “Сальто назад” та учасника гурту Kalush Orchestra Саші Таба.

Найхаризматичніший учасник гурту Kalush Orchestra Саша TAB вирішив розпочати сольну кар’єру. Першою роботою артиста став трек – “Злива” та кліп до нього.  

Після закінчення проєкту “Сальто назад” Сашу не покидали думки про створення чогось подібного, з таким самим особливим вайбом, який створювався вподовж майже 11 років існування гурту. Творчі мрії трансформувалися у сольний проєкт під назвою TAB.  

“Я назавжди залишуся шанувальником «старої фірми», яку мені хочеться продовжувати нести все життя та ділитись з вами. Дякую всім, хто чекав на мій реліз, як сольного артиста. Дякую кожному, хто відчуває так само та для кого це звучання теж має сенс. Одна любов, друзі!” , – ділиться своїми думками TAB.

Трек “Злива” – сильна емоційна робота, яка занурює слухачів в особистий світ артиста та показує його з зовсім іншої, ліричної сторони. 

«Ця пісня про любов та підтримку, а також про почуття глибокої прихильності до іншої людини. Пісня розповідає про те, що зараз відбувається в моєму житті. Я хотів продемонструвати мене справжнього, як відкриту й романтичну людину». – коментує TAB свою першу сольну  пісню.