TAYANNA про “метеликів в животі” та крила, які ростуть від почуттів у своєму новому треку “Космос”

Українська співачка TAYANNA презентувала вихід свого нового треку “Космос”, в якому розповідає про кохання та “метеликів у животі”, які відчуває людина, захопившись найромантичнішим почуттям. Творчість артистки завжди була наповнена душевністю та виразністю, пісня "Космос" – не виняток. 

Цей глибокий та емоційний сингл став своєрідним музичним віддзеркаленням перетворень в її внутрішньому світі. Він не лише передає новий погляд співачки на кохання, але й відкриває перед слухачами відтінки та відчуття, які раніше залишалися невиразними. В цій пісні ми можемо відчути, як TAYANNA пройшла шлях від втрати до знову знайденого відчуття живої спокуси і пристрасті. Тепер кожен акорд, кожне слово, переповнене новою силою і глибиною, що відображає не лише її емоційний стан, але й її зрілій погляд на кохання, де “метелики в животі” переплітаються з глибокими почуттями та розумінням.

«Коли створювала “Космос”, я відчувала, що це не лише пісня, але й історія про кохання, яка має особливе значення для кожного з нас. Цей трек – віддзеркалення мого власного досвіду та відчуттів. І саме тому я вважаю, що коли кохання приходить до нас, ми повинні бути вдячними і берегти це почуття, адже не кожен має щастя відчути його та знайти людину ту саму людину, з якою може бути щирим. Це дар, який треба приймати і дякувати за кожну мить», – поділилася співачка.

TAYANNA продовжує дивувати слухачів, відкриваючи для них частину свого серця через музику. Її нова робота – це сповідь закоханої душі. Послухати новий трек “Космос” можна вже на будь-якій зручній платформі.