Тоня Матвієнко може ревнувати: Роман Скорпіон презентував новий дует

Український співак Роман Скорпіон оприлюднив нову дуетну пісню із молодою співачкою. 

«Ця пісня особлива – ніжна, відверта, щира. В моїй творчості вона займає важливе місце. Вперше почувши голос Марії, я вже не сумнівався, що саме з нею я хочу зробити дует і рішення, що це має бути «Океан» прийшло моментально. Марія привнесла в цю пісню унікальне звучання і ту жіночу тендітність, яку я хотів чути», - ділиться Роман Скорпіон. 


Окрім того, Марія, яка співає у дуеті з артистом додає:

«Для мене це новий і надзвичайно хвилюючий досвід – працювати в

дуеті з таким досвідченим артистом. Коли вперше почула пісню «Океан», в мене пішли мурахи по шкірі, і цим було все сказано. Робота над піснею та кліпом відбувалась в дуже теплій атмосфері, Роман підтримував і надихав своїм позитивом, за що я йому дуже вдячна»,- розповіла Марія Довгаюк.

Окірм премʼєри пісні артисти презентували й відеороботу.

«Кліп на пісню «Океан» ми відзняли всього за один день і закінчили навіть раніше по часу ніж планували. Зібралась справжня команда молодих професіоналів на майданчику і знімальний процес пройшов дуже легко та комфортно.

В кліпі ми намагалися передати ту атмосферу і емоції, які

переживає кожна пара: закоханість, перші романтичні зустрічі і розмови на всю ніч. Перші непорозуміння та примирення. Але зрештою, справжнє кохання ніщо не здатне зруйнувати.

Хочу, щоб кожен, хто подивиться кліп на пісню «Океан» відчув тепло, спокій, щастя і бажання обійняти свою другу половинку зі словами «Я вічність готовий тебе лиш кохати…».