У Києві відбувся масштабний благодійний аукціон

У Києві відбувся масштабний благодійний аукціон.

Одна з головних благодійних подій цього року щойно завершилася в столиці України.

Історія про солідарність і доброту розгорнулася в розкішних стінах Fairmont Grand Hotel.

Захід у вигляді вишуканої гала-вечері та хвилюючого концерту, де на сцені виступили найяскравіші зірки української естради, зібрав під своїм дахом не тільки бізнес-еліту, а й героїв доброчинності, керівників великого бізнесу, представників міжнародних компаній, а також доблесних працівників благодійних фондів і почесних членів посольств.

Мета цього благородного задуму була - висловити глибоку вдячність іноземним союзникам, які вклали своє серце і ресурси в підтримку нашої країни в складні дні війни.

Урочистий захід побачив світ завдяки зусиллям Благодійного Фонду "Формат 20", Громадської організації "КримUA", Ukraine 2.0 та Українського Центру Міжнародного Партнерства. Концерт був підтриманий футбольним клубом "Маестро", Міжнародною Асоціацією Волонтерів та Переселенців, SIC Global, а також Громадською Організацією "Місто сили".

На сцені цього вечора ми побачили надихаючих спікерів та ведучих - Павла Шилька, продюсера музичної премії "ЮНА", та Анатолія Полковнікова, голову Українського Центру Міжнародного Партнерства. Їхні слова звучали як гімн єдності та допомозі, віддзеркаливши дух прийдешнього вечора.

Серед лотів, наданих благодійними організаціями, можна було побачити: військові артефакти, витвори мистецтва, чудові картини українських художників і меморіабілії: фотографію з автографом Ольги Харлан, поштову марку з підписом Залужного, і навіть прапор України з автографом Буданова. Аукціон супроводжувала дружня атмосфера, а середня ціна кожного лота перевищила 40 тисяч гривень. Організатори з ентузіазмом розповідали про те, як зібрані кошти спрямують на підтримку різноманітних благодійних ініціатив, включно з придбанням цифрового гістологічного сканера для дитячого онкологічного центру та програми, спрямовані на підтримку ветеранів і переселенців.

Це лише початок захопливої епопеї із запланованих концертів-аукціонів, які будуть проведені до кінця року. Чергові заходи очікуються в Лондоні, Маямі, Лос-Анджелесі, Нью-Йорку, Чикаго, Ванкувері, Торонто, Сіднеї, Токіо та Сеулі.

Наші герої не зупиняються, прагнучи об'єднати серця і сили заради благородної мети.