«В чому секрет сили воїнів ЗСУ та що їх мотивує?», – Катя Качановська розповідає у новому синглі «Ночами»

Українська співачка Катя Качановська презентувала нову пісню «Ночами». Сьогодні на YouTube-каналі виконавиці відбулась одночасна прем’єра синглу і відеороботи. 

«В чому секрет сили воїнів ЗСУ та що їх найбільше мотивує?» Катя Качановська відповідає на це запитання в ліричній пісні «Ночами».  

«Секрет в безмежному коханні та відданості всіх українських жінок, які залишаються в Україні та прикривають тил своїх чоловіків! Жінки, що не покинули своїх Героїв, готові бігти до них на допомогу в будь-яку секунду. Українська жінка зробить все, щоб коханий воїн знав та відчував її підтримку», – розповідає артиста 

Катя Качановська встигла показати свій бойовий дух ще будучи дитиною і виборола місце у фіналі шоу «Голос.Діти». З приходом клятої війни Катя подарувала мільйонам сердець справжній хіт – пісню «Тихо», яка продовжує збирати перегляди не лише в мережі інтернет, але і  транслюється на радіостанціях. 

Юна співачка лишається жити в Україні і приймає активну участь у благодійних та волонтерських заходах. На таких подіях вже було зібрано сумарно понад 2 000 000 гривень для української армії. 

«Низький уклін нашим захисникам! Дякуємо за свій дім, свою землю, свою Батьківщину», – сказала Катя Качановська 

Авторська пісня «Ночами» адресована всім героїчним воїнам ЗСУ, які мають знати, що справжні віддані своєму коханню українські жінки нічого не бояться і чекають чоловіків цілими та здоровим вдома, але якщо потрібно, то вони готові бігти на допомогу «темними ночами понад світлими зорями» 

Слухайте Катя Качановська «Ночами» на всіх стрімінгових платформах та дивіться кліп в YouTube.