«В темноті»: alyona alyona випустила нову пісню про дитячі спогади

Українська реперка alyona alyona випустила душевний трек, у якому розказала про теплі моменти свого дитинства, українське село і прості життєві радощі, що назавжди закарбувалися у пам’яті. 

«В темноті» – це трек, який наче машина часу на кілька хвилин переносить у часи безтурботності і дитячої наївності. Сьогодні багато українців втрачають свої домівки у прифронтових селах, а війна забирає у дітей щасливе дитинство прямо на очах. У пісні розповідається про цінні дитячі спогади, які гріють душу навіть у дорослому віці, але без яких, на жаль, зараз залишилися багато діток по всій Україні.


alyona alyona поділилася своїми почуттями щодо нового треку та розказала, які сенси закладала у нього:

«У найтривожніші періоди життя із пам'яті назовні виходять спогади про найщасливіші моменти: коли було спокійно, добре, тепло, радісно, і все навколо було сповнене яскравими і добрими емоціями. 

Для мене один з таких періодів — це дитинство та спогади про дідусів та бабусь. У цій пісні я зібрала воєдино всі ці пам’ятні моменти, які я провела у трьох різних, але одночасно таких рідних серцю місцях. Для мене село так і залишилося чимось добрим, теплим, з ароматом свіжоспеченого хліба в повітрі, бабусиними руками в землі, рідною хатою та букетами пахучих трав на столі» – розповідає реперка.