Весна починається з «Яскравих моментів» Дяді Жори

Відомий український співак та шоумен Дядя Жора випустив нову відеороботу та ліричний сингл «Яскраві моменти», аби в перший день весни занурити кожного в найяскравіші спогади свого життя.

Український співак та шоумен Дядя Жора, який зараз активно розвиває свою музичну діяльність та має авторський проект «Music Show», радує глядачів, дарує позитив і презентує ліричний авторський сингл «Яскраві моменти». 

Автором музики і слів виступив сам співак. За словами Дяді Жори, він писав пісню з найглибшими емоціями. І прагне, щоб «Яскраві моменти» достукалися  до сердечка кожного слухача. Щоб кожен згадав моменти свого життя, які викликають усмішку, а часом і сльозинку. 


У новому синглі «Яскраві моменти» Дядя Жора описав усі найяскравіші моменти свого життя, вмістивши це в три хвилини.

«Уся пісня – це мої внутрішні почуття. У мене багато веселих пісень, щоб підняти настрій, але ця показує мою душевну сторону. Я виклав усе на папір – свою історію, філософію життя. Хочу, щоб кожен, хто почує цю пісню, згадав найяскравіші моменти свого життя. Та найголовніше в цій пісні  – це філософія того, що життя триває й невпинно рухається: сьогодні твій випускний, а завтра ти  батько трьох дітей з життєвим досвідом і показуєш своїм дітям альбом зі світлинами молодості», розповідає Дядя Жора.

У відеокліпі знялася родина Дяді Жори: доньки Уляна, Устина, Аміна  та він із дружиною Наталією. 

Реальна історія, щирі справжні почуття і яскраві моменти, про які співає Дядя Жора, візуалізувались у трихвилинному відео. Аби занурити кожного глядача у найприємніші спогади, співак вирішив показати свій родинний архів та сімейні відеоспогади.