𝗦𝗘𝗥𝗔𝗙𝗬́𝗡 випустив нову пісню «КохаТИму»,яку написав ще у перші дні війни.

Автор називає свою роботу піснею-клятвою. Це символічно, адже свою клятву перед слухами митець виконав допрацювавши пісню. Перші «ескізи»  були опубліковані в інстаграм і сподобались аудиторії. Але справжні щирі емоції та світло дарувала пісня слухачам на благодійних заходах. Там Олега зрозумів, що «кохаТиму» має почути світ.

Пісня сповнена переживаннями Серафина та його власним досвідом і спостереженнями за історіями людей, вони перетиналися з Олегом і потрапляли до нього випадково. Вони надихали і доводили всім: «кохання переможе темряву». 

Людей розділила вічність,але об’єднує кохання. Кохатиму- це не історія любові двох. Це історія 42 мільйонів українців.

«У мого імені є наголос - він для правильної вимови. У «КохаТиму» я поставив акцент на складі «ТИ», бо ти головний у цій історії.

Жити, любити, кохати у всіх цих дієсловах «ТИ» головний важіль руху.

У «КохаТиму» я хочу донести до кожного, що відповідальність за те щоб жити і любити теж і твої руках. Не потрібно відкладати це на потім. Ти - живий! Цінуй це. Люби і кохай зараз.

Ця пісня народилася серед перших днів хаосу війни. Долаючи свій життєвий шлях я зрозумів, що власні хороші думки допомагають мені справлятися з тривогою. Я бачив багато болі, але тримав фокус на «світло». 

Це світло привело мене до світла «ліхтариків» десятків сердець на концертах.» - говорить артист.

Саме на благодійних концертах у Європі Олег вперше виконував завершену версію пісні «КохаТиму», яка  дарувала надію «що скоро все мине» на чужині тим хто виїхав з України тікаючи від війни.