Віталій Козловський і TARABAROVA випустили пісню в пам’ять полеглих воїнів

Віталій Козловський і TARABAROVA випустили пісню в пам’ять полеглих воїнів - «Струни».

Ця композиція - реквієм у пам‘ять тих, хто назавжди залишився стояти за правду та за рідну землю. Вона присвячена Героям, які полягли на війні.

Зйомка відео припала на останній місяць вагітності Світлани. Кадри, відзняті у весняний, проте холодний день із мокрим снігом точно передають стан душі. Адже місце, до якого приходять артисти наприкінці відео, уособлює собою найбільший наш біль сьогодні.

Віталій Козловський: «Нещодавно я повернувся з Донбасу вражений тим, якими надлюдськими зусиллями наші воїни виборюють кожен міліметр нашої землі. Якою дорогою ціною дістається справедливість. Ця ціна - життя наших людей. І розуміючи це, ми просто не маємо права жити так, ніби війни немає, не маємо сваритися, скаржитися. Тільки об’єднуватися, допомагати, донатити, робити все, що в наших силах та наближати перемогу на своєму фронті в тому числі!

Кожне слово пісні по особливому проживається та глибоко осмислюється в ці дні, зважаючи на надлюдську жорстокість ворога по відношенню до українців, до воїнів, до полонених..."

TARABAROVA: “Віталій зателефонував і запропонував заспівати в дуеті. Надіслав пісню. Я послухала… заплакала і без вагань погодилася. Вона присвячена нашим захисникам. У мене, як і в більшості людей, є номери телефонів, із яких ніколи не напишуть, на які я ніколи не подзвоню. Але видалити їх із пам’яті - рука не підіймається. На жаль, маємо зараз дві погані тенденції: втома від війни у містах, далеких від фронту, та засилля «шароварщини», «байрактарщини» серед сучасних пісень. І саме в цей момент так важливо нагадувати людям, що, по-перше, війна ще не закінчилася. По-друге, якою ціною дістається нам наша майбутня Перемога»