YAROMIYA присвятила пісню дружинам захисників Азовсталі, чоловіки яких ще не повернулись додому

YAROMIYA – нове обличчя сучасної української музики, яка достойно тримає музичний фронт України. Співачка дебютувала цього року з піснею “Україна”, згодом випустила успішний хіт «Журавлі», який досі набирає обертів на хвилях українських радіостанцій. Творчість YAROMIYA відображає актуальні події та настрої, а також доносить до слухача, що кожен з нас є частиною сильної та незламної нації. 
Ця пісня та кліп були заготовлені для фанів артистки ще до війни, що мимоволі нагадує нам про щасливе минуле, але і натякає на ще більш яскраве майбутнє. Новинка від YAROMIYA набула абсолютно нових значень у сьогоднішніх реаліях. Кожна жінка, мама, сестра з особливим трепетом “чекає” свого героя з фронту, нехай кожна дочекається! 


«Чекати тебе» - це ліричний мотив про таке близьке всім нам почуття розлуки. Кожен з нас бодай раз в житті переживав розставання з коханими та близькими. Залишившись наодинці з власними найсокровеннішими роздумами, приходить нове усвідомлення себе і своїх почуттів. Ми мучимось, жадаємо зустрічі, переглядаємо в пам’яті щасливі миттєвості, а тим часом дні навколо стають похмуріші. Всі наші думки поглинає бажання зустрічі на віра в те, що вона обов’язково відбудеться. Я хочу присвятити цю пісню всім дружинам захисників з Азовсталі, чоловіки яких ще, на жаль, не повернулись додому, але ми обов’язково дочекаємось!» - прокоментувала YAROMIYA. 

Кліп був відзнятий у прекрасному місті Одеса ще 22 січня 2022 року, до війни, коли наше життя ще не поділилось на “до” та “після”. Над новою роботою YAROMIYA співпрацювала у творчому тандемі з режисером Володимиром Шурубурою, який відомий своїми роботами з Ivan Navi, Mirami, Іриною Федишин, Олександром Пономарьовим.

Кліп вже доступний на офіційному YouTube-каналі співачки, а також на топових музичних каналах України, пісню можна прослухати на улюбленій музичній платформі: