«ЄДИНИЙ КВАРТАЛ» У КИЄВІ КОНЦЕРТ-ТЕЛЕЗЙОМКА

27 та 28 квітня у Києві в Центрі культури і мистецтв НАУ відбудеться телезйомка великих благодійних концертів «Єдиного Кварталу».

Глядачів чекає нова програма, виступи зіркових гостей та подвійна порція актуального гумору від акторів двох кращих гумористичних проектів. Актори «Вечірнього Кварталу» та «Жіночого Кварталу» знову разом вийдуть на одну сцену, щоб зарядити позитивом і підняти настрій усім українцям та бойовий дух нашим захисникам, а також – ще раз подякувати військовим за те, що ми зараз можемо жити і працювати.

Концерти, які пройдуть у Києві 27 та 28 квітня, так само як і всі інші концерти «Кварталу», мають благодійну мету – допомогти нашим військовим. Кошти від квитків підуть на допомогу ЗСУ – на актуальні потреби наших захисників та захисниць. «Кварталівці» постійно допомагають та підтримують військових – їздять з виступами до наших героїв, допомагають їм усім необхідним – від автівок до дронів, квадроциклів, тепловізорів, рацій та інших необхідних для нашої перемоги речей. Тому що переконані, що все, що ми зараз робимо, ми маємо робити  з вдячністю до тих, хто нас захищає.


Проведіть вихідні з хорошим настроєм, улюбленими акторами та популярними українськими артистами!

Благодійні концерти «Єдиного Кварталу» – 27 та 28 квітня, 17:00, Київ, Центр культури і мистецтв НАУ (проспект Любомира Гузара 1).

Зверніть увагу: 27 та 28 квітня – це будуть два різні концерти, з абсолютно різною програмою.

Сміємось – отже, перемагаємо!