Євробачення 2024: YAKTAK представляє кліп на конкурсний трек з яким побореться за право представляти Україну на пісенному конкурсі

Сьогодні YAKTAK представляє кліп на конкурсний трек “LaLaLa”, з яким побореться у фіналі Нацвідборі за право представляти Україну на міжнародному пісенному конкурсі у Швеції.


“LaLaLa” – це драйвовий, танцювальний трек про вічне. Про героя, який прагне кохання, але зіткнувся з невзаємністю. Пісня виконана в незвичному стилі для співака, тому він точно вас здивує. 

Євробачення - це моя мрія дитинства. Коли я тільки починав співати, я дивився конкурс і уявляв себе на його сцені. 


Я постарався зробити крутий, запальний трек. Зробив все можливе від себе і вклав всю свою душу і внутрішній вогонь. Я зробив такий хук, щоб пісня запам’ятовувалась одразу і вся Європа наспівувала її. В “LaLaLa” є справжня, щира українська енергія. І також, найголовніше, Євробачення це моя можливість ще більше допомагати ЗСУ”, - коментує YAKTAK

Нагадаємо, що фінальний етап національного відбору запланований на 3 лютого 2024 року та відбудеться у формі телевізійного концерту. Як і у попередні роки, переможця чи переможницю визначать шляхом голосування журі та глядачів. Глядачі голосуватимуть у додатку “Дія”.