Живий концерт та альбом «Alyosha & Vlad Darwin: Live» своєрідний флешбек у мирне життя (ВІДЕО)

Творчий дует артистів Alyosha & Vlad Darwin випустив новий альбом, у який увійшли нові пісні та хіти. Платівку «Alyosha & Vlad Darwin: Live» з дев'яти пісень “наживо” доповнює і відео перформанс.

Живий концерт та альбом «Alyosha & Vlad Darwin: Live» своєрідний флешбек у мирне життя, наповнене планами, подіями, зустрічами та яскравими емоціями. За словами артистів, творча синергія яких надихає меломанів більше десятиліття, ідея релізу live-альбому виникла спонтанно, проте підґрунтям стала подія концерт-зйомка.

За кілька тижнів до повномасштабного вторгнення країни-агресора дует виконавців брав участь у проєкті «Живий концерт» від телеканалу «ДОМ». То була остання зустріч ALYOSHA & VLAD DARWIN зі своїми слухачами перед початком війни, що охопила всю територію України. Запис концерту, трансляція якого планувалася на березень 2022, так і не вийшов тоді на телеекрани.

Після повномасштабного вторгнення Vlad Darwin почав свою волонтерську діяльність, його родина весь час залишалась в Україні. Alyosha з трьома дітьми виїхала в Америку і мріє повернутись додому.

Через рік, перебуваючи на двох різних континентах за тисячі кілометрів один від одного, артистам приходять тотожні думки: записаний матеріал має побачити світ! Адже люди постійно писали артистам з проханням випускати пісні, щоб давати натхнення та віру, сили продовжувати боротися і жити.

"ЩАСТЯ БЕЗ ПРОВИНИ" 

«Цей лайв-альбом — спільний з Alyosha, весняний подарунок для всіх наших слухачів. У ньому — живі моменти радості та піднесення, у ньому натхнення та почуття, у ньому непідробне хвилювання сердець від найдорожчої зустрічі — зустрічі з нашою аудиторією. Цей запис — відповідь усім слухачам, які через роки, під час війни залишають коментарі вдячності за нашу творчість, що досі надихає їх. Цим альбомом ми відповідаємо їм: «Ми обов’язково повернемося із новими піснями!», — коментує співак та композитор VLAD DARWIN.

"ТИ НАЙКРАЩА"

Зі свого боку ALYOSHA вкотре подякувала Владу за творчість. Зі слів співачки, живі концерти творчого тандему відбудуться за першої ж можливості після Перемоги: «Весна — час пробудження природи й нового життя! Час для найпотужніших почуттів, час для кохання. Я впевнена, українці здатні кохати, бо вміють працювати над цим найважливішим проявом людини. Україна — суцільне кохання! Най пісня українська надихає всіх нас на плідну працю душі. Дякую Владу за неймовірні композиції. Як завжди, проникливо й так тонко… Вірю, що зовсім скоро ми зможемо відтворити цей концерт наживо в нашій вільній Україні! Кохаю вас!».

У платівку «Alyosha & Vlad Darwin: Live» увійшло дев‘ять пісень, записаних одним дублем: сім з альбому «Золота середина» та хіти дуету «Троянди» й «Ти — найкраща». Живе звучання мають і музичні партії гітари, бас-гітари, клавішних та барабанів. Це дає змогу слухачам поринути в атмосферу живого концерту. На підтримку альбому артисти оприлюднили й відео перформанс на youtube.

Платівка ALYOSHA & VLAD DARWIN «Alyosha & Vlad Darwin: Live» вже доступна на всіх цифрових майданчиках.