JAMALA ЗІГРАЛА QIRIM ІЗ BBC PHILHARMONIC ORCHESTRA

Світова прем’єра альбому відбулася 11 травня в Ліверпулі 

Історія продовжується: після солдату в Київській опері українська та кримськотатарська співачка Jamala представила новий альбом у Ліверпулі. На головній сцені EuroFestival артистка виконала всі пісні з Qırım спільно з BBC Philharmonic Orchestra під керівництвом Володимира Сіренка. 

«Допоки Ліверпуль тонув у зливі, мене всередині накривало хвилювання, якого я не знала раніше. Потужніше, аніж 2016-го з піснею «1944» на Євробаченні. Тоді була одна композиція, а вчора — 14, і  п’ятнадцятитисячна аудиторія. Для багатьох глядачів мені випала нагода відкрити щось дуже особисте про мій дім і народ, адже кожен твір із платівки — це щоденник, зітканий із туги й тривог, радості й любові. Я бачу сльози під Yosmam і танці під Noğay Beyi̇tleri̇, я відчуваю, що нам з вами вдалося. Вдалося тут, у музичній столиці Британії, розказати про наш Крим, про його величну культуру», — співачка й авторка пісень, володарка «Нагороди за визначне лідерство артиста» Атлантичної ради США Jamala.

Нагадаємо, новий альбом Jamala вийшов 5 травня 2023 року. Кожна з 14 композицій віднайдена сонграйтеркою в певному місті чи селищі рідного півострова: від Керчі до Ак’яру, від Ялти до Джанкою. Об’єднавши їх у платівці, артистка представляє слухачеві багатошаровий всесвіт Qırım. Більше — qirim.jamala.ua.